Hakkımızda

Misyonu, her zaman en yeniyi ve en kaliteliyi tüketicilerine sunmak olan Neotek, 1950 yılında Avram Hançerli tarafından kuruldu. Grubun bünyesinde; Neşe Mefruşat, Neotek Kimya ve Neotek Ofis kısa zamanda faaliyet gösterdikleri sektörlerde standartları belirleyen şirketler haline geldiler.

Neotek’in ilk şirketi olan Neşe Mefruşat, sanayi ve üretimin sınırlı olduğu 50’li yıllarda, tüketicinin hayatını kolaylaştıran ürünleri hayata geçirme felsefesiyle kuruldu. Ziftli yer muşambası, çelik perde rayları ve çift taraflı baskılı plastik masa örtüsünü Neşe Mefruşat’ın Türkiye ile tanıştırdığı ürünlerden sadece birkaçı…

Neotek’in bir diğer şirketi Neotek Kimya 1988 yılında, plastik endüstrisi alanında faaliyet gösteren sanayicilere kimyasal ham madde desteği vermek için kuruldu. Lider firmaların Türkiye temsilciliğini üstlenen Neotek Kimya, ithal edilen birçok ürünün Türkiye’deki ilk üretimlerini gerçekleştirdi. Kurulduğu günden beri sektörünün lideri ve öncüsü olan Neotek Kimya, Türk sanayisine destek olmaya devam ediyor.

Neotek Ofis, ithal mobilya sektöründe lider markaların Türkiye temsilciliğine 1998 yılında başladı. Mobilya sektöründe farklı, fonksiyonel, tasarım, modern ve yenilikçi iç mimari projelerde, hareketli mobilyalarla yer aldı. Mobilya çatısı altında Neotek Events, 2010 yılında etkinlik ve organizasyon sektöründe, profesyonel mobilya kiralama servisi vermek üzere kuruldu. Neotek ithal mobilya sektöründe gercekleştirdiği projelerle fark yaratmaya devam ediyor.